co je dobré vědět aneb Podmínky účasti

 

 

     Vzhledem k tomu, že  jsme jednou z linií  FESTIVALU FANTAZIE, přikládáme stručné informace o možnostech přihlašování, ubytování, stravování a dopravy na místě konání festivalu, včetně potřebných odkazů.

 

     Přihlášení se k účasti, včetně objednávek ubytování, jídla a vyhledání dopravy najdete v SYSTÉMU AMBER. Vzhledem k možnosti výrazných slev při včasném přihlášení VŘELE DOPORUČUJEME TUTO PŘIHLÁŠKU VYUŽÍT.

 

     Co se týče počítačů volně přístupných na FF,  bývají většinou obsazené. Proto, pokud chcete mít přístup k Internetu, určitě si vezměte wi-fi kartu do vlastního notebooku.

 

     Mimo tyto informace bychom vám ještě důrazně doporučili pořídit si na FESTIVAL FANTAZIE vějíř, dostanete jej za pár korun u většiny čínských stánkařů. Bude se hodit, klimatizace není všude.

 

     Kromě programu spadajícího pod linii Fantasy & History můžete samozřejmě v rámci festivalu navštěvovat i ostatní programové linie, které se orientují na fantasy a sci-fi problematiku. Za zmínku rozhodně stojí tematicky příbuzná Orcolympiáda se svými zápasy, nebo zápasy ve skřetbolu. Kdo zná, ten ví, a kdo nezná, tomu můžeme jedině doporučit přijít se podívat nebo se i zúčastnit. 

Účast je však na vlastní nebezpečí! Úrazy různého charakteru se stávají většině zůčastněných.

 

     Kdyby vás program přes svoji bohatost unavil nebo jste v něm našli díry, ve kterých by vás nic nebavilo, doporučujeme návštěvu místních lesů plných borůvek nebo příjemné koupání v místním koupališti. Osobně vyzkoušené :o)

 

 

 

 

 

 

 

 

Diskusní fóra

09.04.2012 20:50

Jedete poprvé?

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode