Náš tým

Jana "Jixipen" Syrovátková

Šéfka (naší) linie

     Mezi mé koníčky patří nejen organizování nejrůznějších akcí s fantasy tematikou, ale i LARPy a fantasy literatura všeho druhu (nejraději mám tu českou). :o)

     A protože jedním z mých úkolů je i shánění přednášejících, neváhejte se na mě obrátit, pokud máte nějaké zajímavé téma, o kterém byste chtěli přednášet.

jana.syrovatkova@centrum.cz

Alena "Ála" Langrová

Zástupce Jixipen.

     Zájmy - finština, mytologie, legendy, příběhy, literatura, procházky v přírodě a vlastní (malá) domácí botanická zahrada

 

Vilém Maršík

Prostě Vilém.

     Zajímá se o počítače, linux, východní filosofii  a doufá, že nerozbijeme v zuřivosti počítače, když ty krámy nebudou vůbec dělat, co mají. Ba naopak,  dokáže je přimět poslouchat na slovo. 

Tar-ara Istandil

     Tolkienista, stargatie, trekkie a lecco dalšího, co se točí zvláště okolo sci-fi a fantasy. Odchovaná DrD, larpy a patřičnou literaturou. Mám ráda vesmír, mytologii, písma a samozřejmě fandom a cony. Sem tam udělám nějaký ten trailer nebo alespoň report. A jsem detailista od narození.

Jan "kpt. Jack" Urban

     Původem hrdý Jihočech uvíznuvší v současné době v Praze. Mám zájem o vše, za co a pro co stojí za to žít.

Zuzka "Čertisko" Žďárská

     Už jsem se tak narodila.
Veškeré změny vyhrazeny.

Lenka "Blanca" Lukáčová

     Profesně historička, skoroprávnička, anglofilka. Psychologicky workoholik, skorosáríholik a fantazista ve všech smyslech toho slova.
Ženská, která ve svatebních šatech a lodičkách leze po žebříku na střechu... Vlastní boty z toulavého telete. Není normální a je na to pyšná.

Michal "Makhiel" Petrov

     Zajímám se o jazyky, starověk, sci-fi a fantasy, deskové hry, hlavolamy a vysokoškolské studium informatiky.
 

Pavel Svoboda

     Ošlehaný zemědělec z jihu, jehož životní láskou je hudba a snaha ji produkovat všemi možnými způsoby (jež ale ve většině případů končí debaklem). Dále jsou v těsném závěsu Stargate, StarWars, Tony Stark, LOTR, trolling, filmy, které všem ostatním připadaj pitomý, knížky, které nikdo jinej nečte, všechno, kde jsou trpaslíci a chaotická větná stavba.

Klára "darkwitch" Hanušová

     Pracuju v Praze a studuju v Brně, to o mě napovídá hodně. Zajímám se o písmo, knihy a historii. Baví mě mytologie, fantasy a někdy i sci-fi.

Dalibor "BOBO" Pátek

     Plzeňák studující v Praze. Jezdí s partou "Zaklínačů."

Laeg Mortemir

     Elfí bard a jako každý bard trousí nejen písničky, ale i moudra.

Jeho výrok zní: "Člověk dospěje, když začne domů tahat igelitky. Když se místo se skejtem vracíte domů s taškou rohlíků, jste dospělí."

Alena "Aikwen" Horáková

     Pocházím z Podkrkonoší. Zajímám se o fantasy a sci-fi. Jsem hrdou majitelkou dvou koní. O koních budu i přednášet.

Ano nejsem nejvyšší, ale na mou obranu ... on taky není zrovna drobeček :D

Olča "Werenys" Rybářová

     Narodila jsem se v jižních Čechách, žiju na Vysočině, a to jsem se prosím nestěhovala. Zajímám se především o Pána prstenů.

Přednáším o nadpřirozených bytostech (Bílá paní), a jelikož jsem "hobit", vždycky přinesu něco na smlsnutí. Moje největší záliby jsou snídaně, oběd, večeře a mezi tím svačiny.                 

Jo,  taky mám na "svědomí" tyhle stránky.    

werenys@seznam.cz

P.S.: Aikwen kecá, má jen koně a půl (Lexa vydá za 1 a 1/4 koně, Cora je ta zbylá 1/4)

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si www stránky zdarma!Webnode